gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Mutfak Tadilatı

Yazdır e-Posta

Image 2

TASARIMLA MEKANLARA GELEN ŞIKLIK...

İstenilen ebat ve modellerde, yerinde ölçü alınarak MDFlam,SuntaLam veya masif dolap imalatı. Profil,Laminat, PVC veya Masif kapaklardan imal.Bilgisayar destekli tasarım, renkli çıktı, bilgisayar destekli ölçülendirme.Kiler dolabı, yukarı açılım, cam kapak, ankastre ürünler vs. her türlü yerli ve ithal aksesuar uygulaması.

 

Mutfak evimizin sıradan yerleri değil özel yeridir. Dolapları da sıradan değil özel olmalıdır…İstenilen ebat ve modellerde, yerinde ölçü alınarak MDFLam,Suntalam veya masif dolap imalatı.Profil,Laminat ,PVC veya Masif kapaklardan imal.,Bilgisayar destekli tasarım, renkli çıktı, bilgisayar destekli ölçülendirme.Kiler dolabı, yukarı açılım, cam kapak, ankastre ürünler vs. her türlü yerli ve ithal aksesuar uygulaması. ..

 

MDFLam Nedir?

 

MDF, kelime anlamı ile orta yoğunlukta lif levha anlamına gelmekte ve Medium Density Fiberboard kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır.MDF orta sertlikte bir levha olup, termomekanik olarak odun veya diğer selülozik hammaddelerden elde edilen liflerin belirli bir rutubet derecesine kadar kurutulduktan sonra yaklaşık %9-11 oranında termosetting ( sıcaklıkta katılaşan ) karakterli bir tutkal ile tutkallanarak sıcaklık ve basınç altında preslenmesiyle oluşan homojen yapıda levhadır.

 

SuntaLam Nedir?

 

Vasıfsız, ince çaplı odunların hammadde olarak kullanıldığı, birinci sınıf keresteye alternatif olarak üretilen ahşap plakadır. Odunlar, yongalama makinelerinde küçük parçalara bölünür. Kurutma fırınında belli bir nem oranına indirilir ve eleme işleminden sonra, tutkalla karıştırılır. Alt, orta ve üst olmak üzere, tabakalar halinde serilir. Belirli bir sıcaklık ve basınç altında preslenen malzeme, tutkalın reaksiyona girmesi ile, 'masif' bir malzeme haline gelir. Daha sonra zımparalanan levhalar, bekletildikten sonra, tüketime sunulur.

 

Laminat Kapak Nedir?

 

Laminat , reçine emme yeteneği olan absorbik nitelikteki kağıtların melamin formaldehit ve fenol formaldehit reçineleriyle emprenye edildikten sonra üretim çeşidine göre dizilerek sıcaklık ve basınç etkisiyle beraber preslenerek edilen yüzey kaplama malzemeleridir.

MDF veya sunta üzerine sıcak pres altında Laminat sıkılarak yapılan kapaklardır.

Hijyenikliğinin yanı sıra , bakteri tutmaması, ısıya dayanımı, neme ve darbelere karşı dayanımı gibi avantajları söz konusudur…

 

Profil Kapak Nedir?

MDF plakalardan çekilen ve üzerine 40 mikrona kadar PVC folyo kaplanan profillerdir. Çeşitli renk, desen ve kesitteki bu profillerden kapak çerçevesi yapıldıktan sonra çerçeve içerisine MDFLam veya SuntaLam yerleştirilerek elde edilen kapaklardır…

PVC Kapak Nedir?

Ham sunta veya MDF üzerine balon presle PVC folyo kaplanmasıyla elde edilen kapaklardır